Telefón +421 903 228 908


Súpravy pre mostové žeriavy koncových vozňov

OMIS sa nesôstredúje len na výrobu kompletných mostných žeriavov, ale vyrába aj súpravy alebo diely pre mostové žeriavy určené pre malých výrobcov alebo distribútorov po celom svete, čo umožňuje výrazné úspory v nákladoch na prepravu.

Súpravu mostného žeriavu je celok súčastí tvoriacich mostový žeriav, s výnimkou mostných nosníkov.

Všeobecne zahŕňa: Priečniky s prevodovými motormi a spojovacími prírubami, zdvíhacie jednotky (kladkostroj alebo navijak), elektrický panel, elektrický systém vrátane výložníkov s vozíkmi a podperami, tlačidlovým panelom a koncovým spínačom, konštrukčné výkresy mostných nosníkov a elektrické schémy.

Niektoré komponenty je možné zakúpiť samostatne.

OMIS ponúka širokú škálu Priečnikov pre jednoduché a dvojité režijné žeriavy s kapacitou do 60 ton. Konštrukcia ram, dostatočne vystužená vo vnútri rebra, zaisťuje vysokú odolnosť voči ohýbaniu a skrúteniu.

Vyrobené podľa vysoko technologického postupu, ktorý zahŕňa zváranie s robotmi a obrábanie s numerickými centrálami, hlavy OMIS sa vyznačujú vysokou presnosťou a modulárnosťou komponentov.

Veľkoryso navrhnuté kolesá sú vyrobené z vysoko kvalitnej sféroidnej liatiny. Môžu byť dodávané aj z legovanej ocele v prípade, že pre problémy s rýchlosťou alebo servisom je potrebný špeciálny profil alebo vynikajúce mechanické charakteristiky.

Dokonalé vyrovnanie medzi Priečnikmi a nosníkmi je zaistené vložením samonastavovacích puzdier. Puzdra sú vyrobené z polyuretánovej živice a majú vysokú odolnosť proti nárazu.

Rozsah prevodových motorov, tiež vyrábaných vo vnútri, sa pohybuje od 0,37 do 4 kW. Boli navrhnuté podľa potrieb sektoru a zabezpečili postupnosť odchodov a spomalení.

Motory s prevodovkou OMIS sa vyrábajú vo veľkých množstvách, čo zaručuje rýchle dodávky a vynikajúci pomer kvality a ceny


Dokumenty k produktu